Підриємства


ПАТ "Івано-Франківськцемент"

  Початок будівництва заводу в урочищі "Калинівка" припадає на 1958 рік.
  5 жовтня 1964 року підприємство під назвою Ямницький цементний завод на чолі з директором Михайлом Івановичем Матисом випускає першу продукцію.   В 1973 році підприємство стає Івано-Франківським цемзаводом, а в 1975 році - Івано-Франківським цементно-шиферним комбінатом.
1988 рік ознаменувався першими альтернативними виборами керівника підприємства, на яких переміг начальник шиферного цеху Микола Федорович Круць. У 1993 році підприємство уклало угоду про 25-річну оренду земель колишнього місцевого радгоспу. В результаті під егідою заводу було створено дочірнє підприємство "Ямниця" .
  Сьогодні ВАТ "Івано-Франківськцемент" одне з найбільш потужних підприємств області, яке постійно оновлює свої виробничі потужності, і впевнено дивиться в майбутнє.   Головою підприємства є Богдан Заяць, а почесним президентом правління ВАТ "Івано-Франківськцемент" - Микола Круць.
Сайт: ifcem.if.uaПАТ «Завод тонкого органічного синтезу «Барва»

  Завод тонкого органічного синтезу «Барва» спеціалізується на виробництві поверхнево-активних речовин на основі оксиду етилену та оксиду пропілену.
  Понад 80% всієї продукції експортується. Основним ринком збуту є країни ЄС. Значні обсяги продукції експортуються до країн південно-східної Азії.
  Більшість партнерів представляють миючу, резино-технічну, текстильну та косметичну галузі.
  ПАТ «Барва» - єдине підприємство такого роду в Україні.
  Підприємство займає значну територію - близько 140 га, та має розвинену інфраструктуру: власну ж/д вітку, рухомий склад, значний парк ємностей для зберігання сировини та готової продукції, власне виробництво технічних газів. Виробництво повністю автоматизовано.
  На основі багаторічного досвіду колектив компанії з радістю надасть професійну пораду та відмінний сервіс.
Сайт: barva.com.uaТзОВ «Дена Метал Україна»

Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл.
Тисменицький р-н., с. Ямниця,
вул. Галицька 58 / корп. 212
тел.: +38 (0342) 59-51-31
офіс-менеджер – ел. пошта - office@danametal.if.ua
веб-сайт danametal.if.ua
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 07:45 – 16:45

    "Дена Метал Україна" - це дочірня компанія датської компанії “Dana Metal APS”, яка знаходиться на заході Данії (danametal.dk). "Дена Метал Україна" розміщена у західній частині України, у передмісті Івано-Франківська, с . Ямниця. Засноване 2004 році.

    Сфера діяльності – виготовлення продукції з металевого дроту, пластин, профілів, труб, листів. Виробничі площі компанії займають більше 5300 м². Компанія володіє сучасним обладнанням, декількома верстатами з цифровим програмним управлінням, пресами для гнуття, роботозованими машинами, зварювальними апаратами, плазморізальною машиною з високою роздільною здатністю. На підприємстві працює 120 працівників.

    Співпрацюємо з підприємствами – виробниками холодильно-морозильного обладнання, виробниками меблів. Для таких підприємств маємо можливість постачати вироби з дроту - корзини, полички, тримачі, держаки різної конфігурації та складності. Покриття – білий поліетилен - підходить для використання у холодильно-морозильному обладнанні, може використовуватися з харчовими продуктами, або гальваніка.

    Підприємство має досвід роботи з іноземними партнерами. Більше 12 років постачаємо свою продукції в країни Європейського Союзу (зокрема, Данія) та Росію. На підприємстві працює логіст та спеціаліст з зовнішньоекономічної діяльності, тому маємо можливість замитнювати вантажі власними силами. Контракт розробляється для кожного покупця окремо.

Сертифікат походження продукції видається на кожну партію Торгово-промисловою палатою м. Івано-Франківськ.