ЗВІТ ПРАВЛІННЯ ГО ФК “ВИХОР” ЗА ПОПЕРЕДНІЙ СЕЗОН

   28 лютого 2018 року в приміщенні актового залу Ямницького навчально-виховного комплексу відбулося чергове засідання правління громадської організації ФК «Вихор» Ямниця. На порядок денний засідання було винесено такі питання:

  • Звіт голови правління про фінансово-господарську діяльність за попередній рік;
  • Внесення змін до складу правління організації;
  • Плани на черговий футбольний чемпіонат;
  • Різне.

   Доповідаючи по першому питанню голова правління клубу Ткач Роман Володимирович детально проінформував про основні напрямки використання коштів. При цьому відмітив, що бюджет клубу склав 850.000 гривень з яких 400.000 гривень надійшло від Ямницької сільської ради, а решта 450.000 спонсорська допомога.

По другому питанню порядку денного було прийнято рішення виключити з правління організації колишнього тренера Салія Володимира Богдановича (за його згодою), а натомість прийняти новообраного голову Ямницької об’єднаної територіальної громади Крутого Романа Анатолійовича.

 По третьому питанню доповідав головний тренер команди Микуляк Олександр Васильович, який надав інформацію про плани підготовки команди до нового чемпіонату, селекційну роботу, проблему з пошуком висококваліфікованих футболістів. Голова правління клубу Ткач Роман Володимирович доповнив виступ  інформацією про перспективу утворення трьохрівневої футбольної структури:

1-ий рівень – дитячо-юнацька спортивна школа на базі вихованців сіл Ямницької ОТГ;

2-ий рівень-участь команд на першість Тисменицького району;

3-ій рівень – участь команди «Вихор» в першості області.

    В питанні Різне члени правління розглянули питання покращення матеріально-технічної бази організації. Так, новообраний член правління, сільський голова Ямницької ОТГ Крутий Роман  Анатолійович повідомив про початок робіт по заміні покриття на штучному майданчику, необхідності встановлення електронного табло та озвучення стадіону, завершення робіт  по ремонту роздягалки та суддівської кімнати, облаштування системи поливу стадіону.

    Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Учасники зборів підтвердили свій намір і в майбутньому сприяти розвитку футболу на теренах Ямницької об’єднаної територіальної громади.