ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО ЖИВЕ У ВІКАХ…

                                                                                                   «Ну що б, здавалося слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється ожива, як їх почує.
Знать, од Бога і голос той і ті слова.»


        4 березня у приміщенні Будинку культури с.Сілець відбулося свято Шевченкової Поезії. Кращі декламатори Ямницької ОТГ взяли участь у конкурсі читців,  присвяченому 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. До Сільця з’їхалося понад 30 учасників разом зі своїми наставниками та групою підтримки. Оцінювали конкурсантів  журі: начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Марта Вацеба, завідувачі бібліотек: с. Павлівка Надія Калин, с. Ямниця Ганна Суп, с. Тязів  Світлана Желюк , історик-краєзнавець Іван Драбчук, вчитель української мови та літератури Тетяна Лінійчук , директор Сілецького НВК Любов Гнатковська.

 

Під час огляду щирість і артистизм конкурсантів неодноразово розчулювали глядачів, водночас, викликаючи радість та гордість у членів журі. Адже кожен з учасників зумів достойно підготуватись та майстерно декламувати Кобзареву лірику. Поезія Т.Г. Шевченка в будь-який час актуальна та пророча, а особливо в нелегке сьогодення до глибини серця проймає українців. Тому що віще слово Кобзаря – це вічна боротьба нашого народу, яка надихає на нові звершення. Пророк, устами читців закликає усіх любити свою рідну землю, боронити її від ворога, плекати віру у світле мирне майбутнє.

Після завершення огляду-конкурсу усі учасники отримали подяки та  подарунок від сільського голови Ямницької ОТГ Романа Крутого – книги «Кобзар». Грамотою за зайняте третє місце було нагороджено: Діану Лугініну  (с. Сілець), Марію Крису (с. Тязів) та Наталію Босаковську (с. Павлівка). Грамоту за зайняте друге місце отримали: Вікторія Попадинець, яка прочитала свій авторський вірш про Шевченка (с. Павлівка), та Аліна Пушко (с. Сілець). Перше місце вибороли: Тарас Пашко та Надія Шидивар  (с. Сілець). А найвищу нагороду –  Гран-прі отримала Ірина Щербій (с. Ямниця), яка вразила журі своїм декламуванням та акторською майстерністю.

 

 

Висловлюємо щиру подяку за підготовку учасників художнім керівникам: Галині Бибик (с. Сілець), Оксані Ковальчук (с. Тязів), Олександрі Боднар (с.Павлівка), Ярославу Колобаньку  (с.Ямниця), директорам Будинку культури ОТГ; організаторам свята: працівникам відділу культури, сільському голові Ямницької ОТГ Роману Крутому, та всім, хто долучився до свята.