Засідання постійної комісії сільської ради з гуманітарних питань

23 лютого в приміщенні Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулося засідання постійної комісії сільської ради з гуманітарних питань. На комісію було винесено наступні питання:

  1. Про створення комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади
  2. Про затвердження Акту про передачу матеріальних цінностей по Сілецькому НВК, Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів, Ямницькому НВК, Павлівському НВК
  3. Про забезпечення повноважень щодо управління майном Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади
  4. Про створення відділу освіти Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади
  5. Про викладення в новій редакції рішення сесії від 29 грудня 2017року “Про харчування пільгових категорій учнів, вихованців закладів дошкільної і загальної середньої освіти Ямницької ОТГ та встановлення плати за харчування у 2018 році”
  6. Про затвердження Акту прийому передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних активів по установах культури с.Павлівка, с.Тязів, с.Сілець, с.Ямниця та Акту прийому передачі книжкового фонду бібліотеки-філіалу с.Павлівка, бібліотеки-філіалу с.Тязів, бібліотеки-філіалу с.Сілець, бібліотеки-філіалу с.Ямниця.

По всіх питаннях прийнято рішення винести їх на розгляд сесії Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.