ПАВЕЛЕЦЬКІ ВЕЧОРНИЦІ 2018

       В суботу, 17 лютого, в приміщенні Павлівського НВК, відбулося справжнє свято українських народних традицій “Павелецькі вечорниці”. Цей звичай було відновлено в 2008 році, який став невід’ємною частиною заходів Павлівського будинку культури. Колись ще наші прабабусі та прадідусі збиралися на посиденьки,  щоб поспілкуватися, потанцювати, пожартувати та поспівати українських пісень. І сьогодні, в сучасному світі інформаційних технологій, коли людям бракує живого спілкування, нам так потрібно відроджувати свої традиції, примножувати, збагачувати та передавати їх наступним поколінням. Адже, без знання минулого – немає майбутнього нації.

       Цьогорічні вечорниці вперше відвідали гості Ямницької об’єднаної територіальної громади: працівники культури, артисти – аматори. 

       З привітальним словом виступив сільський голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, який активно підтримує культурно-масові заходи нашої громади  

та в. о.  старости села Павлівки Іван Вацеба, який є безпосереднім учасником художньої самодіяльності села.

      На святі лунала жива музика, жарти. Родзинку гумору подарував   прикарпатський сміхованець Ігор Чепіль, а аматори Павлівського БК веселили глядачів своїми виступами та театральними дійствами : «Спортивні бабці», «Кум Михайло та кум Сашко», «Баба Палажка та баба Параска». Найбільш бурхливими оплесками супроводжували глядачі інсценізацію М. Старицького  «За двома зайцями». Гості співали в караоке народних пісень та веселились. Найкращі з них отримали подарунки від начальника відділу культури Ямницької ОТГ Христини Попадинець. Газдині пригощали пампушками, пирогами та іншими національними стравами. Староста села Іван Вацеба, з цієї нагоди  приготував павлівську шинку.

       «Павелецькі вечорниці» вдались на славу. Раділи дійству як і молодь села, так і старші павлівські берегині української пісні. Велике  побажання селам Ямницької  ОТГ бути ініціативними і проводити такі ж дійства, щоб об’єднювати нашу громаду. Адже тільки в «єдності – сила народу!» Тож, дай, Боже, нам єдності, сили та мудрості, щоб працювати на славу нашої громади та на славу України.

       Щиро дякуємо організаторам свята: старості села Павлівка Івану Вацебі, начальнику відділу культури Христині Попадинець, головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту Марті Вацебі, художнім керівникам Олександрі Боднар і Володимиру Савчуку, директору БК Уляні Савчук та всім артистам – аматорам за творчість, креативність, відновлення та збереження звичаїв та традицій рідного народу!