Футбольний сезон відкрито

22 Серпня, 2017

У неділю, 13 серпня на стадіоні ФК «Вихор» відбулось офіційне відкриття футбольного сезону 2017 року. У домашньому матчі І-го туру ямничани приймали городенківську футбольну команду «Колос Городенківщини».

Після урочистого підняття українського стягу та виконання державного гімну України спортсменів та вболівальників щиро привітав голова правління команди «Вихор» Роман Ткач та поблагословив на добру гру парох Богдан Курилів. Глядацькі лави були заповнені шанувальниками футболу, які зібрались в очікуванні гри.

Зазначимо, що команда «Вихор» оновила свій склад новими легіонерами порівняно з минулим сезоном. Для цього було запрошено більше сорока гравців та проведено спаринг-матч двох команд з яких обрали кращих футболістів. Серед ямницьких нових гравців до складу «Вихора» увійшли Тарас Іваночко та Юрій П’ятничук. Також у цьому сезоні призначено нового тренера команди, відомого на Прикарпатті футболіста, екс-гравця «Прикарпаття», «Металурга» та «Таврії» Олександра Васильовича Микуляка.

Отож, після свистка арбітра розпочалася запекла боротьба. Фаворитом матчу являвся минулорічний срібний призер «Колос Городенківщини». Однак весь перший тайм ямничани демонстрували досить добру гру та переважали суперника у володінні м’ячем. Раз-по-раз нападники Назар Павлів та Тарас Іваночко наносили удари по воротах суперника, проте бракувало точності. «Колос» за весь перший тайм створив один небезпечний момент під закінчення першої половини матчу – пробивши під перекладину із-за штрафної. Цей удар голкіпер ямничан вдало відбив.

На початку другого тайму команді з Городенки вдалось відкрити рахунок. Протягом цілого другого тайму суперники обмінялися багатьма небезпечними моментами, проте відзначитись не вдалось. Єдиний забитий м’яч у цьому поєдинку і став переможним для суперника.

Не варто засмучуватися: всі вболівальники вірять, що перемоги «Вихора» ще попереду. Тож успіху тобі, наш ямницький «Вихор».

Фотозвіт: