7 Жовтня, 2017

Вибори до ОТГ

Перелік кандидатів на голову Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади та перелік кандидатів у депутати одномандатних виборчих округів з виборів депутатів Ямницької ОТГ

5 Жовтня, 2017

Урочистості до свята Покрови та дня захисника України

Запрошуємо на урочистості з нагоди свята Покрови Божої Матері та Дня захисника України

22 Серпня, 2017

Футбольний сезон відкрито

У неділю, 13 серпня на стадіоні ФК «Вихор» відбулось офіційне відкриття футбольного сезону 2017 року. У домашньому матчі І-го туру ямничани приймали городенківську футбольну команду «Колос Городенківщини».

22 Серпня, 2017

Свято єднання громади

Дружньо і гамірно мальовнича Ямниця зустріла 573-річницю від часу першої писемної згадки про населений пункт, що в усі роки свого існування та й тепер відзначається високим національним духом та патріотизмом. Знаково, що на урочистість було запрошено гостей з Павлівки, Сільця, Тязева та інших громад, адже незабаром ці населені пункти стануть однією цілісною родиною, серце якої буде битися у Ямниці.

29 Липня, 2017

Запрошуємо на святкування дня села

6 серпня 2017 року відбуденться святкування дня села